UBYTOVANIE V KÚPEĽOCH SMRDÁKY

HOTEL CENTRÁL **

Hotel Centrál sa nachádza v strede areálu kúpeľov. Kapacita hotelu je 34 izieb z toho 21 jedno a dvoj – posteľových a 4 apartmány.  Súčasťou každej izby je pripojenie na internet. Strava je poskytovaná v hoteli Vietoris. Liečebné procedúry sa poskytujú priamo v hoteli Centrál a v budove Balneoterapie.

HOTEL VIETORIS **

 Hotel Vietoris má kapacitu 19 jedno a dvoj – posteľových izieb 3 apartmány a 8 zrekonštruovaných izieb. Ubytovanie v tomto hoteli je veľmi komfortné. Strava je poskytovaná priamo v hoteli a v lete  sa tu využíva aj Lobby bar s letnou terasou. Liečebné procedúry sú poskytované v liečebnom dome Centrál a v budove Balneoterapie.

KÚPEĽNÝ HOTEL DEPENDACE MORAVA

Tento hotel sa nachádza na malom kopci s prenádherným výhľadom na kúpeľný park. Návštevníci a pacienti sa tu môžu ubytovať v 36 jedno a dvoj – posteľových izbách a v 4 apartmánoch. Strava ( raňajky sú podávané formou bufetu ) je poskytovaná v reštaurácii liečebného hotela Vietoris.

HOTEL ZÁHORIE *

Nachádza sa v blízkosti hotela Morava. Poskytuje ubytovanie v 49 izbách. Súčasťou hotela Záhorie je športová miestnosť ako aj spoločenská miestnosť. Stravovanie ( raňajky, obed, večera) je poskytované v reštaurácii liečebného domu  Vietoris.  Liečebné procedúry sú poskytované v Liečebnom dome Centrál a v budove Balneoterapie.

Fotogaléria